Jesteś tutaj:

Megabol Quattro PRO Econo – budowanie masy mięśniowej i skuteczna regeneracja

Istnieje przekonanie, że tanie odżywki białkowe są nieskuteczne. Jednak wcale nie musi tak być. Jeśli bardziej zainteresujemy się suplementami diety, dowiemy się, że znajdują się także na rynku odżywki w dobrej cenie, które warto polecić osobom nastawionym na budowanie masy mięśniowej. Do tego typu produktów zalicza się m.in. odżywka Megabol Quattro Pro Econo.

Megabol Quattro PRO Econo – budowanie masy mięśniowej i skuteczna regeneracja

Megabol Quattro Pro Econo – charakterystyka produktu

Megabol Quattro Pro Econo zawiera mieszankę białka WPC, WPI, WPH. Produkt jest obecny na rynku od kilkunastu lat, dzięki czemu mamy gwarancję jego doskonałej jakości. To, co dostajemy w tym produkcie, to stosunkowo tanie, ale sprawdzone i dobre jakościowo białko WPC.

Warto podkreślić, że ten produkt to kompleks różnych protein, dlatego można oczekiwać jego długotrwałego działania na organizm. Dzięki niemu można skutecznie chronić się także przed przemianami katabolicznymi, ponieważ aminokwasy będą uwalniane do krwiobiegu stopniowo. Megabol Quattro Pro Econo będzie działał pozytywnie na nasz organizm dzięki stałemu dostarczaniu najcenniejszych składników, które odpowiadają za budowanie masy mięśniowej i wpływają na skuteczną regenerację. Ten produkt w wielu przypadkach sprawdzi się zdecydowanie lepiej niż białko, które jest szybko trawione. Dzięki temu, że aktywność preparatu jest długotrwała, można oczekiwać, że będzie on efektywnie tłumił łaknienie.

Megabol Quattro Pro Econo – skład


Megabol Quattro Pro Econo to preparat kompleksowy, który dostarczy nam aminokwasów egzogennych, a więc tych, których nasz organizm sam nie będzie w stanie syntezować, dodatkowo zawiera kreatynę i witaminy.

Dostajemy to, co najważniejsze, a więc kilka różnych źródeł białka i zestaw witamin, które mogą skutecznie uzupełniać braki po treningu. Produkt dostarcza m.in. witamin z grupy B.


Dawkowanie Megabol Quattro Pro Econo

Powinno się przyjmować 4 miarki tego produktu dziennie, czyli 36 g. Mieszamy porcję z wodą albo z mlekiem. Produkt najlepiej spożywać między posiłkami, przed treningiem albo przed snem.

Odżywka Megabol Quattro Pro Econo jest bardzo popularna, charakteryzuje się bardzo dobrą jakością. Wiele osób uważa, że właśnie Megabol Quattro Pro Econo to świetny przykład na to, że niedroga odżywka może być również skuteczna i wspaniała jakościowo.
Komentarze(0)

    Znaleziono również w


    Polecamy również


    Zobacz Także