Jesteś tutaj:

MEX American Standard Whey – lepsza regeneracja po treningu

Preparaty wysokobiałkowe cieszą się obecnie bardzo dużą popularnością, prawie każda firma zajmująca się przygotowywaniem odżywek dla sportowców ma także bazę swoich produktów białkowym. Wśród nich znajduje się także produkt MEX American Standard Whey.

MEX American Standard Whey – lepsza regeneracja po treningu

MEX American Standard Whey – charakterystyka

Przedstawiany tutaj produkt to doskonały jakościowo preparat wysokobiałkowy, który będzie nam dostarczał białka serwatkowego z trzech różnych form. Idealne połączenie składników białkowych zapewnia pomoc w szybszym budowaniu masy mięśniowej.

Produkt gwarantuje wysoką wartość biologiczną, ma dobrą rozpuszczalność i wchłanialność. Znajdujące się w składzie rozgałęzione aminokwasy BCAA oraz L-glutamina są bardzo ważne, ponieważ skutecznie wpływają na hamowanie procesów związanych z katabolizmem i opóźniają zmęczenie treningowe.

Składniki MEX American Standard Whey

Skład produktu to przede wszystkim białko uzupełnione przez dodatkowe składniki. Kluczowe jednak są ultra- i mikrofiltrowany koncentrat białka serwatki, izolat białka serwatki, hydrolizowany izolat białka serwatki. Różne frakcje białkowe charakteryzują się innym czasem wchłaniania, dzięki czemu aminokwasy pochodzące z ich rozkładu są dostarczane do naszego krwiobiegu nawet kilka godzin po spożyciu tego produktu. Pozwala to na nasilenie procesów regeneracji. Suplement jest również wsparciem podczas budowania masy mięśniowej.

Dawkowanie MEX American Standard Whey

Produkt przygotowany przez firmę MEX Nutrition powinniśmy przyjmować maksymalnie w 3 porcjach dziennie w zależności od potrzeb danej osoby. Produkt powinno się przyjmować albo między posiłkami, albo przed treningiem, by poprawić osiągnięcia w trakcie realizowanej sesji treningowej. Produkt charakteryzuje się silnym działaniem, dlatego nie jest wskazany dla kobiet w ciąży, matek karmiących, nie powinien być także stosowany przez dzieci. Produkt zbiera pochlebne opinie wśród wszystkich klientów, ponieważ dzięki niemu budowa mięśni jest łatwiejsza.
Komentarze(0)

    Znaleziono również w


    Polecamy również


    Zobacz Także