Jesteś tutaj:

Nowa Linea na odchudzanie

Popularny preparat Linea ma dwa nowe oblicza: Linea Detox oraz Linea Fitness. Czy już wypróbowałeś ich działanie?

Nowa Linea na odchudzanie
Popularny preparat Linea ma dwa nowe oblicza: Linea Detox oraz Linea Fitness.

Od pewnego czasu na rynku dostępny jest preparat Linea. Jest to jeden z popularniejszych suplementów wspomagających odchudzanie. Jest znany klientom i przez wielu z nich doceniany, o czym świadczą pozytywne opinie pisane pod jego adresem.

Przytaczając kilka napisanych przez klientów Domzdrowia.pl:
 • Bardzo skuteczny, polecam!
 • Ja biorę tabletki Linea już ponad miesiąc. Jest mi łatwiej wytrzymać na diecie. Mam wrażenie, że hamują łaknienie i czuję się dużo lepiej (..)
 • Świetny wybór, polecam! 4 kg mniej!
 • Jestem bardzo zadowolona, nawet mój mąż po nich chudnie (..)
 • Ten preparat nie potrzebuje reklamy - po prostu działa. 3 kilogramy mniej to już coś!
Inne opinie, również te mniej entuzjastyczne można przeczytać na karcie produktu LINEA pod zakładką "Opinie o produkcie". Zobacz

Na rynku suplementów diety wspomagających odchudzanie pojawiły się niedawno dwie nowe propozycje Linei: LINEA DETOX oraz LINEA FITNESS.

Nowe preparaty linea różnią się składem od swojej poprzedniczki.

LINEA FITNESS - zawiera 3 razy więcej L-karnityny niż stara Linea, przez co zdecydowanie wzmacnia się jej działanie spalanie tkanki tłuszczowej Dodatkowo L-karnityna zwiększa wydolność fizyczną organizmu. Ponadto Linea Fitness zawiera kofeinę - dodającą energii, działającą termogenicznie i tak jak L-karnityna zwiększającą wydolność organizmu. Działanie wspomagające odchudzanie wspierają chrom i zielona herbata. Linea Fitness to dobry wybór dla osób aktywnych, które w celu zrzucenia kilku zbędnych kilogramów nie boją się podjąć wysiłku fizycznego.

LINEA DETOX - w swoim składzie ma chlorellę oraz wyciąg z pokrzywy, których nie ma "stara" Linea. Obecność tych dwóch pozwala na przyspieszenie eliminacji toksyn z organizmu. To co jeszcze odróżnia Lineę Detox od swojej poprzedniczki - to większa zawartość zielonej herbaty, dostarczającej przeciwutleniacze zwalczające wolne rodniki, przyspieszającą przemianę materii oraz działającą moczopędnie co zdecydowanie wpływa korzystnie na oczyszczanie organizmu.

mgr farm. Aleksandra Uruszczak

Więcej o preparacie Linea, dowiesz się z artykułu: 21 pytań na temat produktu Linea


Znasz już nasz Poradnik Odchudzania?


Spodobał Ci się artykuł?

Chcesz wiedzieć więcej?

Zobacz nasz darmowy Poradnik Odchudzania Domzdrowia.plKomentarze(0)

  Znaleziono również w


  Polecamy również


  Zobacz Także