Jesteś tutaj:

Nutrend Whey Core 100 – dla wszystkich, którzy marzą o umięśnionej sylwetce

Jeśli zastanawiamy się, jak powinno się pracować nad rozbudową mięśni, to bez wątpienia ciekawą propozycją może być wprowadzenie do diety odpowiedniej dawki protein. Dość często dostarczenie odpowiedniej dawki białka z dietą jest trudne. W takiej sytuacji istotnym wsparciem okazuje się suplementacja odżywką Nutrend Whey Core 100.

Nutrend Whey Core 100 – dla wszystkich, którzy marzą o umięśnionej sylwetce

Nutrend Whey Core 100 – charakterystyka produktu

Nutrend Whey Core 100 to świetna odżywka skierowana do wszystkich osób, u których występuje wyższe zapotrzebowanie na białko. W tym produkcie dostaniemy 100% białka serwatkowego WPC oraz WPI. To białko ma istotne znaczenie, jeśli ktoś myśli o budowie tkanki mięśniowej. Dla sportowców będzie to niezwykle ważny składnik, ponieważ dzięki niemu można mówić o rozbudowie mięśni. Jeśli białka zacznie nam brakować, to możemy mieć poważny problem z dalszym rozwojem mięśni. Dobre źródło białka pokarmowego jest bardzo ważne dla wszystkich osób, które chcą pracować nad masą mięśniową.

Nutrend Whey Core 100 – składniki

Nutrend Whey Core 100 to świetna dawka białka, aż 23 g na porcję. Oprócz tego zawiera węglowodany, tłuszcze i pewną ilość błonnika pszennego. Jeśli chodzi o osobę trenującą, kluczową sprawą będzie profil aminokwasowy produktu: L-alanina, L-arginina, kwas asparginowy, L-cysteina, kwas glutaminowy, glicyna, L-histydyna, L-izoleucyna, L-leucyna, L-lizyna, L-metionina, L-fenyloalanina, prolina, seryna, treonina, tyrozyna, walina oraz tryptopfan.

Nutrend Whey Core 100 – dawkowanie

Ten produkt powinien być stosowany w dni treningowe i bez treningu. Powinno się spożywać od jednej do trzech porcji. Najlepiej poszczególne porcje wprowadzić między posiłkami, ewentualnie w dni treningowe jedna porcja może być zastosowana przed treningiem. Duża dawka białka sprawia, że oczywiście ten produkt nie może być przyjmowany przez kobiety w ciąży, a także przez matki karmiące.

Nutrend Whey Core 100 – opinie

Nutrend Whey Core 100 to propozycja, która świetnie się sprawdza, oceniana jest bardzo dobrze przez osoby, które ten produkt stosują. Większość osób docenia między innymi pokaźną dawkę białka, którą z tym suplementem dostarczamy. Produkt według użytkowników pozwoli nam wypracować na treningu więcej pozytywnych efektów. Jeśli regularnie trenujecie, ale w dalszym ciągu nie zauważacie pozytywnych efektów przy rozbudowie mięśni, to możliwe, że taka białkowa propozycja przypadnie wam do gustu.
Komentarze(0)

    Znaleziono również w


    Polecamy również


    Zobacz Także