Jesteś tutaj:

Orotan kreatyny – praca nad rozbudową mięśni jest łatwiejsza

Jeśli ktoś decyduje się na trening na siłowni, prędzej czy później zacznie szukać takich suplementów, dzięki którym poprawi możliwości treningowe, a efekty realizowanych treningów będą lepsze. Rynek odżywek ma się obecnie bardzo dobrze. Praktycznie każda firma stara się przygotowywać nowe i skuteczne odżywki. Wśród tych propozycji znajduje się także orotan kreatyny. W sprzedaży znajduje się już sporo odżywek, w których wykorzystuje się ten właśnie składnik.

Orotan kreatyny – praca nad rozbudową mięśni jest łatwiejsza

Charakterystyka – orotan kreatyny

Orotan kreatyny to specyficzne połączenie, w którym dostajemy jednocześnie kreatynę oraz kwas orotowy. W ten sposób można oczekiwać, że składnik jako połączenie dwóch elementów będzie uzyskiwał wyjątkowy poziom rozpuszczalności, a to sprawi, że skuteczniej będzie przenikał do tkanek i dzięki temu będzie działał na stymulowanie wzrostu mięśni, budowę siły i masy.

Jakie działanie wykazuje orotan kreatyny

Orotan kreatyny skutecznie wpływa na syntezę oraz regenerację ATP. Będzie warunkował syntezę energetycznych fosforanów. Jego zadaniem będzie uczestniczenie w przemianie węglowodanów. Silne działanie będzie dotyczyć także zdecydowanie lepszej regeneracji po treningu. Czas potrzebny na odpoczynek będzie zdecydowanie krótszy, dzięki czemu możliwości treningowe staną się większe. Dlatego każdy, kto ma problem z pełnym realizowaniem treningu i z regeneracją, powinien zainteresować się tym składnikiem i poszukać dla siebie suplementów, w których będzie się znajdował orotan kreatyny.

Dostępność orotanu kreatyny

Jeśli chodzi o dostępność tego produktu, nie będzie problemu z tym, by go znaleźć, ponieważ jest nam proponowany jako preparat jednoskładnikowy i dość często występuje w tzw. stackach keratynowych, dlatego każdy bez problemu ten produkt może kupić. Powinno się dbać, by przy jego dawkowaniu dostarczać także białka i węglowodanów. Najlepiej więc orotan kreatynowy przyjmować w towarzystwie odżywek węglowodanowo-białkowych, wtedy będzie aktywnie i bezpiecznie na nas działał.

Orotan kreatyny – opinie

Jest to jeden z takich składników, które zbierają wiele pozytywnych opinii i dlatego warto się nim zainteresować. Użytkownicy podkreślają, że połączenie kreatyny z kwasem orotowym gwarantuje lepszą przyswajalność i działanie tego produktu, dlatego warto suplement zastosować i poczuć większe możliwości treningowe.
Komentarze(0)

    Znaleziono również w


    Polecamy również


    Zobacz Także