Jesteś tutaj:

Serious Mass – efektywniejszy proces budowania masy mięśniowej

Suplementy wzbudzają dzisiaj spore zainteresowanie. Dzięki nim można osiągnąć na siłowni więcej pozytywnych efektów. Trening ma nam zagwarantować rozbudowę masy mięśniowej. Dostarczanie białka i węglowodanów dobrej jakości wpłynie na efektywniejsze budowanie masy mięśniowej. Suplement, który w tym pomaga, to Serious Mass.

Serious Mass – efektywniejszy proces budowania masy mięśniowej

Serious Mass – charakterystyka produktu

Serious Mass to doskonały produkt węglowodanowo-białkowy, do którego dodatkowo dołączone zostały również kreatyna oraz glutamina. Razem z odżywką dostarczamy także składników, które pomagają organizmowi podczas ciężkich sesji treningowych. 3 różne źródła białka sprawią, że rozbudowa masy przebiegać będzie nieco lepiej. Użytkownicy tego preparatu podkreślają także, że regeneracja po treningu jest dużo lepsza.

Składniki Serious Mass

W Serious Mass składników jest sporo i oprócz cennego białka mamy tam również węglowodany, na które trzeba zwrócić uwagę, gdy budujemy masę, oraz witaminy i minerały. Producent wprowadza dawkę kreatyny, która przy treningu siłowym jest istotna.

Gdy chodzi o te najważniejsze składniki, wymienić można między innymi koncentrat białka serwatkowego, który charakteryzuje się świetną przyswajalnością, i glutaminę. Suplement pomoże chronić nasz organizm przed zmianami katabolicznymi, które mogą prowadzić do rozpadu mięśni. Warto podkreślić, że jest tam również kreatyna, która decyduje o większych możliwościach treningowych. Cenne kompleksy witaminowe i mineralne mają duże znaczenie, to właśnie one uzupełniają braki w organizmie powstałe po zrealizowanym ciężkim treningu siłowym.

Dawkowanie Serious Mass

Produkt ten powinno się przyjmować w dni treningowe i takie, gdy trening się nie odbędzie. Jeśli chodzi o dzień treningowy, powinno się przyjmować 2 porcje, jedną rano i drugą po treningu. Produkt dostarcza wielu składników, jednak nie powinien być przyjmowany przez kobiety w ciąży i matki karmiące.
Komentarze(0)

    Znaleziono również w


    Polecamy również


    Zobacz Także