Jesteś tutaj:

Stamina Booster – dla trenujących sporty walki

Dla osób trenujących sporty siłowe istotnym elementem jest także suplementacja, dzięki której można myśleć o pozytywnych efektach realizowanego treningu. Produktów na rynku jest naprawdę dużo. Firma Activlab przygotowuje wiele świetnych odżywek, wśród nich znajduje się m.in. Stamina Booster.

Stamina Booster – dla trenujących sporty walki

Stamina Booster – czym się charakteryzuje

Jest to odżywka przeznaczona dla osób, które stawiają na treningi wytrzymałościowe, siłowe, sporty walki. Producent postarał się o przygotowanie odżywki, dzięki której efekty treningu będą lepsze. W składzie tego produktu znajduje się bogaty zestaw składników, które wykazują silne działanie, a jednocześnie chronią mięśnie. Mamy tam aminokwasy rozgałęzione, które są kluczowe podczas ochrony przed zmianami katabolicznymi, które prowadzić mogą do rozpadu mięśni.

Działanie Stamina Booster

Jest to produkt, który charakteryzuje się świetną jakością i wpływa na zwiększenie efektywności treningu poprzez poprawę wydolności organizmu. Poprawia regenerację po wykonanym treningu.

Dzięki Stamina Booster można liczyć na pobudzenie organizmu. W składzie produktu pojawia się: L-leucyna, L-izoleucyna, walina, beta-alanina oraz L-arginina.

Dawkowanie Stamina Booster

Produkt powinien być stosowany w dni treningowe w postaci 1–2 porcji przed treningiem i po nim. Nie może być stosowany przez kobiety w ciąży, matki karmiące i dzieci.
Komentarze(0)

    Znaleziono również w


    Polecamy również


    Zobacz Także