Jesteś tutaj:

Clavin STRONG – nowa odsłona popularnego preparatu korzystnie wpływającego na potencję

Na rynku suplementów pojawił się nowy preparat dostarczający składników korzystnie wpływających na potencję i erekcję: Clavin STRONG.

Clavin STRONG – nowa odsłona popularnego preparatu korzystnie wpływającego na potencję

Zdjęcie: Amgad Fahmi

Na rynku suplementów pojawił się nowy preparat dostarczający składników korzystnie wpływających na potencję i erekcję: Clavin STRONG.

Niezdrowy tryb życia, stres, używki takie jak alkohol i papierosy - wiele czynników może uderzyć w męską potencję i erekcję. Jeżeli powodem łóżkowej niemocy nie jest poważny problem medyczny, pierwszej pomocy szukamy na aptecznych półkach. Co może sprawić, że będziesz działał mocniej, lepiej, dłużej?

Clavin STRONG i Clavin ORIGINAL - porównanie

Clavin Original - w 4 kapsułkach

 • L-arginina - 1200 mg,
 • wyciąg z Epimedium sagitatum - 80 mg
 • glikozyd icarlin - 20 mg

Clavin Strong - w 4 kapsułkach

 • L - arginina 1600 mg
 • L -cytrulina 240 mg
 • ekstrakt z eleuterokoka kolczastego 160 mg
 • ekstrakt amarantu 200 mg
Oba preparaty różnią się pod względem składu. W związku z powyższym będą wykazywać różnice w poszczególnych aspektach działania.

Po pierwsze JAKOŚĆ erekcji

Czyli zdolność do rozszerzenia naczyń krwionośnych penisa i wypełnienia się ich krwią. Możliwa jest dzięki tlenkowi azotu. Clavin Strong dostarcza dwóch składników będących donorami tlenku azotu - L-argininy i L-cytruliny. Dodatkowo pozytywne działanie na erekcję ma amarant i eleuterokok kolczasty. Podsumowując Clavin Strong ma skład, który pełniej i szybciej wpłynie na jakość erekcji.

Po drugie szybkość działania

Jak podaje producent, szybkość pojawienia się działania "jest w przypadku obu preparatów Clavin porównywalna".

Po trzecie gotowość

Zwartość i gotowość utrzymuje się dłużej w przypadku Clavin STRONG. Powodem jest większa zawartość bioflawonoidów, ponadto duża zawartość donorów tlenków azotu wspomaga "tryb gotowości". Na koniec warto dodać, że bioflawonoidy eleuterokoka wykazują działanie przeciwstresowe, co pozytywnie wpływa na utrzymanie erekcji.

Na koniec - ochrona tkanek penisa

Kilkukrotnie wyższa w Clavin Strong. Penis w czasie wzwodu narażony jest na stres oksydacyjny. Wszystkiemu winne wolne rodniki powstające w czasie przejściowego niedokrwienia tkanek penisa, kiedy przepływ krwi jest zatrzymany a ta wypełnia ciała jamiste prącia. W tym czasie masowo powstają wolne rodniki - reaktywne cząstki uszkadzające komórki, przyspieszające proces starzenia. Bioflawonoidów amaranta dezaktywują wolne rodniki a tym samym chronią tkanki penisa.

Redakcja

* Wykorzystano rysunek z prezentacji preparatów serii Clavin firmy Solinea.
Komentarze(0)

  Znaleziono również w


  Polecamy również


  Zobacz Także