Jesteś tutaj:

Dlaczego nie mogłam schudnąć. Pamiętnik odchudzającej się.

Jestem szczęśliwa. Nareszcie udało mi się schudnąć. Mam nową cudowną metodę. Bez głodzenia się, ciągłej gimnastyki. Każda inna kuracja to katastrofa. A może jednak straszna katorga dla organizmu.

POLECAMY: http://www.domzdrowia.pl/berrator-spalacz-tluszczu 

Dlaczego nie mogłam schudnąć. Pamiętnik odchudzającej się.
Jestem szczęśliwa. Nareszcie udało mi się schudnąć. Mam nową cudowną metodę. Bez głodzenia się, ciągłej gimnastyki. Każda inna kuracja to katastrofa. A może jednak straszna katorga dla organizmulistopad 2011

"Dół total" - jak to określa mój mąż. Wyjmuję z szafy ukochany płaszcz. Zapinam się, ale prawie wyrywam guziki. Plan na najbliższe dni - nic nie jem i rezygnuję z samochodu. To wielkie wyrzeczenie, bo do tej pory żyłam bardzo przyjemnie. Jedzonko miłe dla podniebienia: winko, słodycze, a fitness - naciskanie guzików w pilocie od telewizora.tydzień później

Głoduję ostro. Jem tylko drobiowe mięso i chudy biały ser. Wskazówka wagi cofnęła się o dwa kilogramy. Po dwóch godzinach codziennej gimnastyki w siłowni jestem wykończona. Twarz Indianina. Ciało zmaltretowane. Wsiadając do samochodu nie miałam pewności czy dojadę do domu. Zakwasy dają o sobie znać. Wypadają mi włosy. Cera poszarzała. Nie miałam siły chodzić do pracy. Kupiłam witaminy. Zapłaciłam majątek. Jutro jem już normalnie.

dwa tygodnie później

Zemsta organizmu zmaltretowanego monotonną, niezdrową dietą i forsowną gimnastyką okazała się okrutna. Zaczęłam jeść i błyskawicznie odzyskałam wagę. Z nawiązką. Ja jestem kobietą nowoczesną. Interesuje mnie moje zdrowie, dużo czytam. Szkoda tylko, że nie trafiały do mnie informacje, że gdy człowiek przestaje jeść, pierwszy spadek wagi jest spowodowany jedynie utratą wody z organizmu. Dalsza głodówka powoduje, że organizm zaczyna spalać tkankę mięśniową. Dopiero po tym etapie zaczyna się spalanie zapasów tłuszczu. Niestety wtedy jest już na skraju wycieńczenia i szybciej niż do tej pory gromadzi rezerwy tłuszczu. Jakie łzy są gorzkie. Nie chcę być gruba.

grudzień 2011

W skrzynce pocztowej znajduję ulotkę gabinetu kosmetycznego, na której widnieje wielki napis "Z nami odchudzanie może być przyjemne". Takiej okazji nie mogę przepuścić.

tydzień później

Mam wątpliwości, co do dalszej kuracji. Drenaż limfatyczny, który polega na przepychaniu limfy w kierunku węzłów chłonnych, dzięki czemu ma poprawić krążenie płynów ustrojowych i pobudzić komórki do spalania tłuszczów, nie jest tak przyjemny, jak się spodziewałam.Bańka chińska to zasadzka. Masaż przyssawką boli jak diabli, dopóki ciało się nie przyzwyczai. Wyglądam jak po czołowym zderzeniu z ciężarówką. Całe nogi i plecy mam pokryte bolesnymi siniakami. Każdy dotyk boli. Najgorsze jednak jest to, że tylko tuż po zabiegu czuję się lżejsza. Tylko przez kilka godzin. A waga ani drgnęła. Nie mogę normalnie funkcjonować, ciągle biegam i ważę się.

dwa tygodnie później

Po 10 dniach wypisałam się z zabiegów. Nawet z masażu, który potrafił wystrzelić mnie w kosmos. O tym, że zrezygnowałam z walki z nadwagą w gabinecie odnowy biologicznej ostatecznie zdecydowała Joanna zaprzyjaźniona kosmetyczka. Twierdzi, że zabiegi w specjalnych urządzeniach, masaże, okłady, czy modny drenaż limfatyczny nie odchudzają!!!. Jedynie wspomagają kurację. Usprawniają krążenie płynów i pobudzają komórki do spalania tłuszczów. Mąż dostał wyciąg z banku. Natychmiast kupił sobie kolejnego laptopa. Mówi, że kosztował tyle, ile moje zabiegi.

styczeń 2012

W aptece spotykam Joannę. Wygląda rewelacyjnie. Mówi, że zrezygnowała ze słodyczy, chodzi na basen, do siłowni, albo biega w parku dwa razy w tygodniu przez co najmniej pół godziny, je z rozwagą i stosuje rewelacyjny preparat wspomagający odchudzanie. Wyjmuje go z torebki. Na opakowaniu widnieje napis XLS Medical Fat Binder. Preparat ten przyspiesza spalanie tłuszczu, który dostarczam organizmowi w jedzeniu i zmniejsza apetyt. To nie jakiś tam suplement diety, ale wyrób medyczny zawierający unikatowy opatentowany kompleks błonnika pochodzący ze starannie dobranych odwodnionych liści kaktusa, wzbogacony witaminami A, D, E. Nie jest tani, ale skuteczny i bezpieczny. Zainwestowałam w niego i opłaciło się - z zapartym tchem słucham słów Joanny. Kupuję dwa opakowania.

tydzień później.

Coś niesamowitego. Eureka. Moje ciało chudnie. Łykam 2 tabletki XLS Medical Fat Binder trzy razy dziennie, po każdym głównym posiłku, zawierającym tłuszcze. Zgodnie z tym co podają badania kliniczne ośmiu na dziesięciu pacjentów stosujących XLS Medical Fat Binder twierdzi, że odczuwa po nim uczucie sytości i nie ma ochoty na słodycze. Ja też. Jem też dużo mniej. Policzyłam, że pochłaniam nie więcej niż 2000 kcal dziennie. Piję sporo niegazowanej wody. Wczoraj śniło mi się, że mąż przyniósł do domu ciastka. Chyba kremówki. Nie miałam na nie ochoty. Byłam u dietetyczki. Twierdzi, że mój "magiczny preparat odchudzający" powoduje, że obwód w talii zmniejsza się 2 razy więcej niż w czasie typowej kuracji z niskokaloryczną dietą i regularną gimnastyką. Szaleję z radości, bo wskazówka wagi wciąż się cofa, mimo, że nie dałam rady wyrzucić z menu ukochanych frytek, serów i salami, ale ograniczyłam do jednego dnia w tygodniu.

dwa tygodnie później

Mam wrażenie, że koleżanki z biura się za mną oglądają. Czuję się ładna i pewna siebie. Straciłam dwa i pół kilograma w dwa tygodnie i cztery centymetry w talii. Powinnam zamieścić ogłoszenie w prasie. Pobiegłam rano z mężem do parku. Coś niesamowitego jogging między drzewami. Wróciłam, zjadłam kanapkę z ciemnego pieczywa z szynką i świeżutkim masłem, połknęłam XLS Medical Fat Binder, popiłam wodą W pracy szefowa zapytała, co się stało, że nagle mam tyle siły, tryska energią, pięknie wyglądam i jestem wciąż uśmiechnięta. Cały dzień wypytywała o moją dietę i XLS Medical Fat Binder. Dałam jej kilka tabletek. Na próbę. Była zachwycona. Wieczorem usłyszałam od męża, że bardzo wyszczuplałam. Odpowiedziałam, że ciężko na to pracowałam przez ostatnie tygodnie. Dieta, gimnastyka. Nie przyznałam się, że mam nowego przyjaciela, który nazywa się XLS Medical Fat Binder.


Komentarze(0)

    Znaleziono również w


    Polecamy również


    Zobacz Także