Jesteś tutaj:

Nie wiesz, który suplement diety wybrać? Sięgnij po ten najwyższej jakości

Współczesna dieta nierzadko zubożona w niezbędne składniki pokarmowe, prędzej czy później zmusza nas do jej wzbogacenia odpowiednim suplementem. Nasze pieniądze warto zainwestować w sprawdzone preparaty, a takimi niewątpliwie są suplementy firmy Solgar.

Nie wiesz, który suplement diety wybrać? Sięgnij po ten najwyższej jakości

Zdjęcie: Vic

Współczesna dieta nierzadko zubożona w niezbędne składniki pokarmowe, prędzej czy później zmusza nas do jej wzbogacenia odpowiednim suplementem. Nasze pieniądze warto zainwestować w sprawdzone preparaty, a takimi niewątpliwie są suplementy firmy Solgar.

Solgar - lider na rynku suplementów diety

Firma Solgar już od ponad 60 lat jest obecna w Stanach Zjednoczonych. Na Polskim rynku zainaugurowała swoją działalność w 2002 r. Solgar to firma farmaceutyczna mająca wieloletnie doświadczenie w produkcji witamin, minerałów i ziół.

Przez te wszystkie lata Solgar nieustannie udoskonala swoje preparaty, rozszerzając systematycznie swoją ofertę, tak by pacjenci mieli dostęp do szerokiej oferty suplementów.

Preparaty marki Solgar można kupić w wybranych aptekach. Tylko w tym miejscu, pacjent ma dostęp do fachowej porady farmaceutów, którzy w dziedzinie stosowania leków i suplementów diety kształcili się wiele lat. To właśnie farmaceuci umieją najlepiej odpowiedzieć na wątpliwości pacjenta i doradzić mu odpowiedni preparat, z czego zdaje sobie sprawę firma Solgar rezygnując ze sprzedaży preparatów np. w supermarketach czy na stacjach benzynowych. Apteki, w których sprzedawane są suplementy firmy Solgar są starannie dobierane, pod kątem obsługi pacjentów oraz wiedzy merytorycznej farmaceutów.


Solgar - synonim najwyższej jakości

Priorytetem działania firmy Solgar jest nieustanna troska o pacjentów, by finalnie właśnie do nich trafiały preparaty mające pozytywny wpływ na kondycję zdrowotną.

Dbałość firmy farmaceutycznej widać już na początku - przy wyborze surowców naturalnych do produkcji preparatów. Firma korzysta z najdoskonalszych składników, które sprowadza z różnych rejonów świata m.in. Kanady, Grecji, Włoch. Każdy składnik jest badany i standaryzowany. Preparaty Solgar badane są na każdym etapie produkcji - niektóre poddawane są nawet ponad 100 testom. Kontrolowana jest każda partia i każdy produkt. Nic - co opuści fabrykę Solgara w New Jersey w Stanach Zjednoczonych i co potem trafi do pacjenta, nie jest przypadkowe.

Każdy produkt opracowany jest na podstawie formuły wzorcowej. Każdy produkt ma jedną recepturę, dzięki czemu na całym świecie dostępne są produkty o tym samym składzie i powstałe w ten sam sposób.

Preparaty firmy Solgar nie zawierają sztucznych środków konserwujących, barwiących czy smakowych. Mogą być stosowane przez osoby chore na cukrzycę oraz wegetarian. Są hipoalergiczne. Preparaty są powleczone, opracowanym w firmie Solgar, pokryciem na bazie proszków wodnych, który zapewnia tabletkom doskonały poślizg w przełyku.

Każdego dnia farmaceuci słyszą pozytywne opinie dotyczące suplementów Solgar od zadowolonych pacjentów.

Solgar - marka rozpoznawana na całym świecie

Wszystkie preparaty firmy Solgar powstają w fabryce Solgara w Leonii W Stanie New Jersey w Stanach Zjednoczonych. Pakowane są w buteleczki przeznaczone do celów farmaceutycznych. Jak podaje firma - nie ma lepszego materiału chroniącego przed dostępem światła i wilgoci oraz zmianami temperatury. Dzięki temu, do skończenia opakowania preparaty nie tracą na swojej jakości.

Charakterystyczna dla marki Solgar jest również złota etykieta. Znajdziemy na niej nie tylko nazwę, ale i i zawartość składników preparatu. Etykietka preparatów Solgar przedstawia fakty. Nie ma tam mitycznych informacji o szybkiej redukcji masy ciała, czy likwidacji łysiny, jak to często piszą inne firmy.

Solgar - szeroka gama produktów

Solgar zadebiutował w połowie ubiegłego stulecia, wprowadzając na rynek tabletkę multiwitaminowo-minerałową. Z czasem oferta firmy Solgar rozrastała się, aż do dzisiejszych rozmiarów - ok. 460 różnych preparatów dostępnych w Stanach Zjednoczonych. Wśród nich można znaleźć: witaminy, minerały, aminokwasy, standaryzowane zioła, nowoczesne suplementy wytwarzane w technice nanotechnologii. W Polsce dostępnych jest ponad 70 preparatów opatrzonych logiem firmy Solgar. Nie możemy doczekać się dnia, kiedy lista preparatów dostępnych w Polsce będzie tak bogata jak w Stanach Zjednoczonych.

W szerokiej ofercie znaleźć można zarówno preparaty dla najmłodszych - np. Kanguwity - kompletny zestaw witamin i minerałów dla dzieci, zawierający dodatkowo sproszkowane warzywa i owoce (m.in. jabłko, morele, czerwone buraki, brokuły) czy Mądre Rybki dostarczające kwasów Omega-3, jak i dla dorosłych, w tym Solgar Formuła Włosy, Skóra, Paznokcie - dla chcących wzmocnić swoje paznokcie i włosy, Solgar Omega 3-6-9 - uzupełniający niezbędna nienasycone kwasy tłuszczowe w diecie, Solgar Female Multiple - zestaw witamin i minerałów dla kobiet oraz wiele, wiele innych.

W szerokiej ofercie firmy Solgar - każdy znajdzie coś dla siebie.

Solgar - troska o pacjenta

Niektórzy zarzucają preparatom firmy Solgar za wysokie ceny. Jednak jeżeli przyrównać wkład firmy w przygotowanie preparatów - począwszy od stworzenia receptury, a skończywszy na dystrybucji, stanowczo to właśnie oferta firmy Solgar wypada najkorzystniej. Zastanówmy się: co kryje się za niską ceną innych suplementów. Najczęściej jest to skład: niskiej jakości, bez standaryzacji, o małej zawartości składników. Często, aby zapewnić sobie dzienną podaż danych witamin czy minerałów musimy przyjmować 2 lub więcej tabletek czy kapsułek kilkakrotnie w ciągu dnia. W efekcie - opakowanie starcza na krótki okres czasu i zmuszeni jesteśmy zakupić następne.

Wszystkie preparaty Solgar są wielokrotnie badane na każdym etapie produkcji. Finalnie pacjent dostaje do ręki produkt, w którym każda tabletka czy kapsułka zawiera dokładnie określoną, podaną na etykiecie opakowania zawartość. Produkty marki Solgar, aż do końca daty ważności zachowują 100 % potencję podaną przez producenta na etykiecie. Co ważne - opakowanie preparatów Solgar zawiera taką ilość kapsułek czy tabletek, która starcza na jedną, cała, pełną kurację trwającą w zależności od potrzeby jeden do trzech miesięcy.

Podsumowując: z całą mocą można powiedzieć, że to co kryje się za jednym opakowaniem każdej witaminy, minerału czy zioła to skuteczność terapeutyczna warta swojej ceny.

Zastanawiając się nad wyborem preparatów Solgar, miejmy w pamięci motto przewodnie działalności tej firmy:

Produkty firmy Solgar powstają w wyniku badań naukowych, nie fantastyczno-naukowych.

Na podstawie wywiadu z Grażyną Durkiewicz, Prezesem Zarządu Solgar Polska


Komentarze(0)

    Znaleziono również w


    Polecamy również


    Zobacz Także