Jesteś tutaj:

Okulary multiprzesłonowe – aby lepiej widzieć

Dużo pracujesz przy komputerze, a twoje oczy są zaczerwienione, zmęczone i pogarsza się ostrość widzenia? A może szukasz skutecznego sposobu na rehabilitację oczu po operacji? Rozwiązaniem tych problemów są okulary multiprzesłonowe, które wymiernie poprawiają kondycję oczu.

Okulary multiprzesłonowe – aby lepiej widzieć

Zdjęcie: laffy4k

Dużo pracujesz przy komputerze, a twoje oczy są zaczerwienione, zmęczone i pogarsza się ostrość widzenia? A może szukasz skutecznego sposobu na rehabilitację oczu po operacji? Rozwiązaniem tych problemów są okulary multiprzesłonowe, które wymiernie poprawiają kondycję oczu.

Kilkugodzinna codzienna praca przy komputerze, czytanie, jazda samochodem, klimatyzacja, intensywne oświetlenie – to wszystko bardzo męczy oczy, powoduje pojawienie się bolesności, suchości, pieczenia, łzawienia i zaczerwienienia. Z czasem ciągłe nadwyrężanie oczu prowadzi do większej podatności na problemy ze wzrokiem, jego osłabienie i rozwój poważniejszych schorzeń. Coraz więcej osób ma wady wzroku, takie jak: krótkowzroczność, dalekowzroczność, zez, astygmatyzm, zaćma z czasem u wielu osób pojawia się tzw. starczowzroczność, czyli starzenie się wzroku z wiekiem.

Jedna para okularów na wszystko...

A jakby tak zahamować proces „zużywania się” wzroku, korygować jego wady i polepszyć ostrość widzenia przy pomocy tylko jednej pary okularów? To możliwe, wystarczą do tego medyczne korekcyjne okulary niesoczewkowe (tzw. multiprzesłonowe) Jaganath – już samo ich noszenie znacznie poprawia kondycję oczu. Okulary korekcyjne niesoczewkowe Jaganath jako jedyne w Polsce uzyskały certyfikat URPL, zostały pozytywnie ocenione przez lekarzy okulistów Katedry i Kliniki Chorób Oczu Akademii Medycznej w Warszawie, obecnie Uniwersytet Medyczny w Warszawie. Są uniwersalne, co znaczy, że skutecznie poprawiają różnego rodzaju wady widzenia przez stymulację naturalnych funkcji oka w zależności od indywidualnych potrzeb danej osoby.

Jaka jest zasada działania okularów korekcyjnych Jaganath?

Okulary multiprzesłonowe Jaganath jako przyrząd medyczny zostały tak zaprojektowane, aby trenować patrzenie wyłącznie środkiem oka. Przez te okulary widzimy wyraźnie, gdyż promienie światła wpadające do oka wyłącznie pod kątem prostym nie są w żaden sposób załamywane, a obraz powstający na siatkówce jest zawsze wyraźny. Jest to doskonały trening dla całego systemu percepcji wzrokowej, czyli mówiąc prościej – uczymy się widzieć ostro, uelastyczniając i wzmacniając mięśnie oka. Stąd ta uniwersalność działania okularów – nie ważne, czy jest to wada wzroku, rehabilitacja oczu po operacji, czy relaks zmęczonych oczu po całym dniu pracy przy komputerze – te okulary uczą poprawnego procesu widzenia. Okulary multiprzesłonowe ożywiają naturalne funkcje oka, polecane są szczególnie osobom stale noszącym okulary soczewkowe.

Jak uzyskać trwały efekt korekcji wzroku?

Efekty korekcyjne uzyskuje się bardzo szybko, bo już po kilku tygodniach, wystarczy tylko systematycznie nosić okulary Jaganath. Początkowo to kilka do kilkunastu minut dziennie, z czasem należy wydłużać patrzenie przez okulary do 2-3 godzin każdego dnia. W okularach można wykonywać wszystkie codzienne czynności, pracować, czytać, oglądać telewizję, nie powinno się jedynie prowadzić samochodu. Początkowo może wydawać się trudne patrzenie przez małe otworki, jednak już po chwili oczy przyzwyczajają się do tego, przy okazji ucząc się właściwego mechanizmu dla poprawy ostrości widzenia.

Bo lepiej zapobiegać niż leczyć!

Początkowe utrudnienia związane z noszeniem okularów korekcyjnych Jaganath szybko znikają – oczy przyzwyczajają się do nowego mechanizmu widzenia, a korzyści wynikające z systematycznego z nich korzystania są nie do przecenienia. Okulary multiprzesłonowe są szczególnie polecane osobom, które na co dzień wykonują zajęcia bardzo męczące oczy. Noszenie tych okularów pozwala oczom odpocząć, zregenerować się, a przy okazji zapobiegać wielu poważnym dolegliwościom, które mogą pojawić się w przyszłości jako skutki intensywnej eksploatacji wzroku. Pewne zmiany w narządzie wzroku (jak np. starczowzroczność) u wielu osób są nieuniknione, jednak właściwa profilaktyka może znacznie opóźnić procesy starzenia się oczu i pogorszenie ostrości widzenia. Dzięki dbałości o oczy już teraz, unikniemy procesów ze wzrokiem w przyszłości, co pozwoli zachować dobrą ostrość widzenia jeszcze przez długie lata.
Komentarze(0)

    Znaleziono również w


    Polecamy również


    Zobacz Także