Jesteś tutaj:

Rozwiąż raz na zawsze problemy z poceniem

Masz dosyć problemów z nadmiernym poceniem się? Szukasz preparatu, który raz na zawsze skutecznie rozwiąże problem pocenia, nieprzyjemnego zapachu i mokrych plam na ubraniach? Masz dosyć problemów z nadmiernym poceniem się? Szukasz preparatu, który raz na zawsze skutecznie rozwiąże problem pocenia, nieprzyjemnego zapachu i mokrych plam na ubraniach? Na polskim rynku wreszcie jest dostępny znany na całym świecie ODABAN – antyperspirant o sprawdzonym działaniu, polecany przez dermatologów i farmaceutów.

Rozwiąż raz na zawsze problemy z poceniem

Zdjęcie: Gregg O'Connell

Masz dosyć problemów z nadmiernym poceniem się? Szukasz preparatu, który raz na zawsze skutecznie rozwiąże problem pocenia, nieprzyjemnego zapachu i mokrych plam na ubraniach? Na polskim rynku wreszcie jest dostępny znany na całym świecie ODABAN – antyperspirant o sprawdzonym działaniu, polecany przez dermatologów i farmaceutów.

Organizm reaguje wydzielaniem potu już nie tylko w sytuacji, kiedy chce pozbyć się nadmiaru ciepła lub w czasie wzmożonego wysiłku fizycznego. To stresujący tryb życia jest główną przyczyną nadpotliwości. Nadmierne pocenie się staje się chorobą społeczną, szacuje się, że aż 3-5% populacji cierpi na tę przypadłość. Ale to nie tylko problem fizjologiczny, to też duża uciążliwość w codziennym życiu – krępujące mokre plamy na ubraniach, nieprzyjemny zapach, spocone dłonie i stopy, uczucie dyskomfortu i brak pewności siebie. A jakby tak jednym antyperspirantem rozwiązać wszystkie te problemy?

Blisko 40 lat temu z tym samym problemem borykała się pewna młoda brytyjska pielęgniarka. Jej znajomy – młody farmaceuta Jeff Bracey – chcąc jej pomóc, stworzył formułę niezwykle skutecznego, ale jednocześnie bardzo delikatnego preparatu. Jego badania okazały się kamieniem milowym w leczeniu nadpotliwości w Wielkiej Brytanii, a potem także na całym świecie. Tak powstał ODABAN – obecnie powszechnie znany i bardzo popularny preparat, szczególnie wśród osób cierpiących na problemy z nadmiernym poceniem się. Przez lata ODABAN zyskał uznanie nie tylko zadowolonych klientów na całym świecie, ale polecają go także dermatolodzy, farmaceuci i lekarze innych specjalizacji jako jedyny skuteczny środek w walce z poceniem.

ODABAN to specjalistyczny antyperspirant w sprayu, który dzięki opatentowanej formule skutecznie i delikatnie reguluje wydzielanie potu. Preparat jest skuteczny także w przypadku osób uprawiających sport oraz ciężko pracujących fizycznie. ODABAN ma silne działanie, ale jednocześnie jest delikatny, nie wywołuje podrażnień i alergii, nie wysusza skóry. Z tego względu jest polecany także do stosowania u chorych leżących w łóżku i stosujących protezy – hamuje wydzielanie potu w wybranych regionach ciała, tym samym chroniąc przed powstawaniem odleżyn, otarć i pęcherzy.To, co jednoznacznie wyróżnia ODABAN wśród innych antyperspirantów, to jego wszechstronność i wygoda stosowania. Można go aplikować bez obaw na całym ciele, także na dłoniach, plecach, stopach, pachwinach, a nawet na twarzy – wszędzie tam, gdzie wymaga tego sytuacja. Swoją skuteczność zawdzięcza aż 20%-owej zawartości chlorku glinu. Obecność tej substancji czynnej gwarantuje jego niezawodność i długotrwałe działanie. A do tego jest niezwykle wydajny – małe opakowanie (30 ml) wystarcza na 6 miesięcy stosowania. Dla całkowitej ochrony wystarczy stosowanie 1-2 razy w tygodniu. ODABAN aplikowany jest w formie sprayu, użycie atomizera ma dużo zalet – znacznie zwiększa higienę stosowania, ponadto można go traktować jako antyperspirant rodzinny dla kilku osób. Może być też stosowany z innymi dezodorantami i perfumami.

ODABAN skutecznie, ale dyskretnie rozwiązuje problemy z nadmierną potliwością – jest bezzapachowy, niewidoczny, nie zostawia plam na ubraniach, wystarczy zastosować co pewien czas, aby w pełni korzystać z jego długotrwałego działania. Jest bezpieczny i raz na zawsze rozwiązuje problem nadmiernej potliwości.
Komentarze(0)

    Znaleziono również w


    Polecamy również


    Zobacz Także