Jesteś tutaj:

Seks zamiast sportu?

Seks to jedna z najprzyjemniejszych form aktywności ruchowej. Przeciętny Polak uprawia go 3 razy w tygodniu. Dzięki regularnemu uprawianiu seksu piękniejemy, stajemy się zdrowsi i silniejsi. Podczas jednego stosunku spalamy średnio 400 kalorii.

Seks zamiast sportu?

Zdjęcie: Richard foster

Seks to jedna z najprzyjemniejszych form aktywności ruchowej. Przeciętny Polak uprawia go 3 razy w tygodniu. Dzięki regularnemu uprawianiu seksu piękniejemy, stajemy się zdrowsi i silniejsi. Podczas jednego stosunku spalamy średnio 400 kalorii.

Kobieta i mężczyzna mogą  połączyć przyjemność z pożytecznością. "Zamiast stosowania monotonnej diety odchudzającej można częściej kochać się ze swoją partnerką lub swoim partnerem." Łatwo więc policzyć, jeśli w czasie jednego stosunku spalamy około 400 kalorii to odbywając już  dwa stosunki dziennie pozbywamy się aż 800 kalorii.     

Chcesz się odchudzić? - uprawiaj seks!  Bądź piękna/piękny i zdrowszy.

"Podczas intymnego aktu nasze tętno przyspiesza, tym samym  krew szybciej krąży po organizmie. Nie powinno więc dziwić, że nasza skóra nabiera połysku i staje się piękniejsza - dotleniamy ją lepiej i dajemy jej dodatkowe porcje składników odżywczych. Podobnie dzieje się z każdym   z nerkami, płucami, wątrobą i mózgiem. Dotleniając narządy uzyskasz ich efektywniejszą pracę."

Kochaj się jak najczęściej, a żyć  będziesz dłużej.  Hormon długowieczności tzw. DHEA już po 20 roku życia pomału zanika, jego stężenie stopniowo się obniża. Regularny seks opóźnia ten niekorzystny proces. Kluczowym momentem seksu jest orgazm, to właśnie w tym czasie poziom hormonu długowieczności wzrasta. Chcesz dożyć stu lat? - nie pozwól partnerce/partnerowi spać, niech działa!

Sport dla leniwych?!

Nie dla ciebie uprawianie sportów? Nie lubisz biegać, skakać, wspinać się, jeździć na rowerze i chodzić do siłowni? Seksem niestety w 100% tego nie zastąpisz! Nie martw się jednak! Udowodnione zostało przez naukowców, że seks fizycznie mobilizuje do pracy prawie wszystkie mięśnie. Im więcej różnych pozycji seksualnych zastosujesz, tym więcej mięśni będzie czynnie "ćwiczyło".

Długie i intensywne uprawianie seksu może niestety doprowadzić do deficytu w nawilżeniu pochwy . Ale Ciebie przecież nic nie zatrzyma w "spalaniu zbędnych kalorii" wystarczy, że użyjesz jednego z dostępnych na rynku środków intymnie nawilżających. Wybór należy do Ciebie! Sięgnij więc po innowacyjny, niepowtarzalny, ekscytujący (tak jak Twój seks) produkt Astroglide?.  
                 

Sama/sam możesz się o tym przekonać bo najważniejsze motto firmy to:

Second only to nature!.


Sprawdź! Udanych testów!

Artykuł sponsorowany
Komentarze(0)

    Znaleziono również w


    Polecamy również


    Zobacz Także