Jesteś tutaj:

Wakacyjny romans – nie zapominajmy o zabezpieczeniu

Okres urlopowy, wakacje, czas wolny sprzyjają zawieraniu nowych znajomości. Nierzadko - taka nowa znajomość może zakończyć się przelotnym romansem. Dbając o swoje zdrowie - pamiętajmy o stosowaniu prezerwatyw.

Wakacyjny romans – nie zapominajmy o zabezpieczeniu

Zdjęcie: Robyn Gallant

Nie miejmy złudzeń - przelotny romans z finałem w łóżku nie niesie za sobą tylko ryzyka niepożądanej ciąży. Nieznany nam partner może być nosicielem chorób: takich jak kiła, rzeżączka, wirus HIV czy innych. Nawet największe seksualne uniesienie nie zrekompensuje nam późniejszych uszczerbków na zdrowiu. Nie bądźmy mądrzy dopiero po szkodzie! Dla własnego bezpieczeństwa - pomyślmy już wcześniej i zaopatrzmy się w...

PREZERWATYWY

Tani, łatwy w użyciu, a zarazem skuteczny środek zabezpieczający przed ciążą oraz wieloma chorobami przenoszonymi drogą płciową.

Oczywiście zabezpieczenie, które dają prezerwatywy nie jest 100 %, niemniej jednak ich zastosowanie znacznie zmniejsza ryzyko zarażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową.

Prezerwatywy to metoda zabezpieczenia powszechnie dostępna. Gorąco zachęcam, wszystkie osoby które mają wizję ryzykownych zachowań seksualnych (przez co rozumiem współżycie z nieznanym, lub mało znanym partnerem) do zaopatrzenia się w prezerwatywy.

W kluczowym momencie - pamiętajmy, by je prawidłowo użyć.

Zobacz ofertę prezerwatywSpodobał Ci się artykuł?

Chcesz wiedzieć więcej?

Te oraz inne pytania i odpowiedzi znajdziesz w darmowym raporcie Domzdrowia.pl "50 najważniejszych pytań i odpowiedzi na temat prezerwatyw"


Komentarze(0)

    Znaleziono również w


    Polecamy również


    Zobacz Także