Jesteś tutaj:

Zaczął się Hollywoodzki szał na naturalną astaksantynę

Nie tylko lekarze zachwycają się korzystnym działaniem naturalnej astaksantyny na skórę. Również wzbudziła zainteresowanie sławnych aktorek i modelek. Na przykład, The Daily Mail druga pod względem nakładu gazeta w Anglii podała w 2011r., że zarówno aktorka Gwyneth Paltrow, zdobywczyni Oscara jak i supermodelka Heidi Klum stosują Hawajską Astaksantynę tj. Royal Green, która dba o ich skórę

Zaczął się Hollywoodzki szał na naturalną astaksantynę

Zdjęcie: Jeff Dahl

Nie tylko lekarze zachwycają się korzystnym działaniem naturalnej astaksantyny na skórę. Również wzbudziła zainteresowanie sławnych aktorek i modelek. Na przykład, The Daily Mail druga pod względem nakładu gazeta w Anglii podała w 2011r., że zarówno aktorka Gwyneth Paltrow, zdobywczyni Oscara jak i supermodelka Heidi Klum stosują Hawajską Astaksantynę tj. Royal Green, która dba o ich skórę. Artykuł nosił tytuł:. Extended Life Pill: Miracle Supplement Promises to Fight the Signs of Aging. Artykuł podaje, że Hawajska Astaksantyna Royal Green została wyprzedana w ciągu 4 godzin od rozpoczęcia sprzedaży w Wielkiej Brytanii. Artykuł podaje także przykłady korzystnego wpływu naturalnej astaksantyny na skórę:
 • Redukuje zmarszczki
 • Poprawia elastyczność skóry
 • Redukuje widoczne oznaki starzenia się spowodowane promieniami UV w ciągu 4-6 tygodni od stosowania
 • Zachowuje młodzieńczy wygląd
 • Cofa przedwczesne oznaki starzenia się
 • Redukuje ryzyko raka skóry
Oprócz korzystnego wpływu naturalnej astaksantyny na skórę artykuł opisuje także inne korzyści na zdrowie np. zmniejszenie bólu stawów i mięśni oraz wzmocnienie odporności. Pod koniec 2011r. informacja o tym, że Gwyneth Paltrow Heidi Klum stosują Naturalną Hawajską Astaksantynę została podana do publicznej wiadomości tylko w Wielkiej Brytanii; ale z pewnością przedostanie się także do wielu innych krajów na świecie.

źródło : http://www.naturalorigin.com/blog/extended-life-pill-astaxanthin/
Komentarze(0)

  Znaleziono również w


  Polecamy również


  Zobacz Także