Jesteś tutaj:

Zmień swój rozmiar z XL na S

Stosujesz dietę, ćwiczysz, a efekty wcale nie są zadowalające? Kilka kilogramów zgubionych tuż na starcie, okazało się tylko ulotną nadzieją na uzyskanie zgrabnej sylwetki? Mimo dalszych, intensywnych starań wskaźnik wagi ani drgnie?

Zmień swój rozmiar z XL na S

Zdjęcie: USAG- Humphreys

Stosujesz dietę, ćwiczysz, a efekty wcale nie są zadowalające? Kilka kilogramów zgubionych tuż na starcie, okazało się tylko ulotną nadzieją na uzyskanie zgrabnej sylwetki? Mimo dalszych, intensywnych starań wskaźnik wagi ani drgnie? Jest sposób, by wspomóc odchudzanie i zrzucić więcej zbędnych kilogramów! Wzmocnij motywację i samokontrolę wybierając odpowiedni dla siebie, bezpieczny preparat!

Każdy z nas wie co trzeba zrobić, by schudnąć: mniej jeść i więcej ćwiczyć. Każdy z nas to wie, wiele osób stosuje, a tylko niektórzy zrzucają zbędne kilogramy. Przeważnie, z czasem stosowania diety efekty odchudzania stają się coraz mniej widoczne i przychodzi zniechęcenie. Wtedy warto sięgnąć po preparaty wspomagające odchudzanie. Co możemy zrobić, aby podnieść swoje szanse na upragnioną wagę?

Aby osiągnąć sukces w odchudzaniu, potrzeba czasu, samokontroli i uderzenia w konkretną przyczynę nadwagi. Problem może kryć się w stylu życia, indywidualnych przyzwyczajeniach, nawykach żywieniowych. Jednego gubi słabość do słodyczy, dla drugiego problem stanowi zamiłowanie do tłustych pokarmów. Szukając pomocy w odchudzaniu, wybierz preparat, który będzie odpowiedzią na Twój problem.

Naprzeciw problemom towarzyszącym odchudzaniu wychodzi seria preparatów XL-S Medical. Przy odpowiednio skomponowanej diecie i codziennej dawce ruchu, XL-S Medical stanie się dodatkowym ekspertem medycznym, celnie trafiającym w przyczynę otyłości i nadwagi. XL-S Medical pomoże uzyskać i utrzymać na dłużej upragnioną sylwetkę.

Dlaczego warto wybrać preparaty z serii XL-S Medical?

 • skład preparatów opiera się na naturalnych substancjach z roślin niemodyfikowanych genetycznie;
 • są to wyroby medyczne, działające mechanicznie;
 • nie wchłaniają się przez przewód pokarmowy, a przez to są bezpieczne;
 • ich przyjmowanie pozbawione jest skutków ubocznych;
 • w ofercie dostępne są 3 produkty serii XL-S Medical: Fat Binder, Carb Blocker, Appetite Reducer, dostosowane do indywidualnych potrzeb osoby odchudzającej się.
Każdy z nas ma swoje słabostki. Jeden lubi zjeść od czasu do czasu coś tłustego, w codziennym jadłospisie nie brakuje kiełbas, sera żółtego, smażonych kotletów, frytek, hamburgerów. Drugi nie odmówi sobie dokładki ziemniaków czy makaronu, zajada się jasnym pieczywem i ciastkami. Inny ma słabość do podjadania między posiłkami. Mały głód zaspakaja słonymi i słodkimi przekąskami. W odpowiedzi na właśnie takie problemy, indywidualnie dla każdego, zostały stworzone 3 preparaty serii XL-S Medical.

XL-S Medical Carb Blocker

 • eliminuje nawet do 66 proc. kalorii uzyskiwanych z węglowodanów;
 • aktywny składnik Carb Blocker zmniejsza działanie alfa-amylazy, która rozkłada węglowodany, przez co mniej cukrów wchłania się z posiłków;
 • w ciągu 4 tygodni sprzyja utracie nawet do 3,9 kg i zmniejszeniu obwodu talii o 8,25 cm;
 • polecany dla osób lubiących i jedzących duże porcje: makaronu, ryżu, chleba, kuskusu, płatków śniadaniowych, ziemniaków, ciastek, i innych produktów węglowodanowych.

XL-S Medical Fat Binder

 • eliminuje nawet do 27 proc. kalorii uzyskiwanych z tłuszczów;
 • zawiera naturalny kompleks błonnika roślinnego, który wiąże w żołądku cząsteczki tłuszczu pochodzące ze spożywanych posiłków, ułatwiając ich wydalanie, dzięki tworzeniu kompleksu tłuszczowo-błonnikowego;
 • w przeciągu 2 tygodni obniża poziom „złego” cholesterolu nawet o 10 proc. i pozytywnie wpływa na tzw. „dobry” cholesterol;
 • preparat dostarcza również rozpuszczalnych w tłuszczach witamin: A, D i E, zapobiegając ich ewentualnym niedoborom w czasie przyjmowania preparatu;
 • polecany dla osób lubiących pokarmy tłuste i dania typu fast-food, które chcą zredukować ilość kalorii pochodzących z tłuszczów, nie rezygnując jednocześnie z przyjemności jedzenia umiarkowanych ilości ulubionych pokarmów.

XL-S Medical Appetite Reducer

 • dostarcza błonnik o dużych zdolnościach pęcznienia, który chłonąc wodę, zwiększa swą objętość nawet 50-krotnie, zapewniając uczucie sytości na dłużej;
 • badania potwierdzają skuteczność działania – w przeciągu 8 tygodni średnia utrata wagi to 2,5 kg;
 • obniża poziom całkowitego cholesterolu i wydłuża czas odpowiedzi glikemicznej po posiłkach;
 • polecany dla osób podjadających miedzy posiłkami i mających problem z kontrolą apetytu.
Komentarze(0)

  Znaleziono również w


  Polecamy również


  Zobacz Także