Jesteś tutaj:

Nie rezygnuj z seksualnej aktywności

Sfera życia seksualnego to ważny, centralny aspekt życia zarówno kobiet jak i mężczyzn. O problemach związanych z seksualnością, a dokładniej o niemocy mężczyźni mówią bardzo niechętnie, nawet przed lekarzem. A przecież, z zaburzeniami erekcji można sobie skutecznie radzić!

Nie rezygnuj z seksualnej aktywności

Zdjęcie: J.K. Califf

Sfera życia seksualnego to ważny, centralny aspekt życia zarówno kobiet jak i mężczyzn. Udane i bogate pożycie jest najczęściej powodem do dumy, a czasem nawet przechwałek szczególnie panów. Z drugiej strony, o problemach związanych z seksualnością, a dokładniej o niemocy mężczyźni mówią bardzo niechętnie, nawet przed lekarzem. A przecież, z zaburzeniami erekcji można sobie skutecznie radzić!

O zaburzeniach erekcji słów kilka

Zaburzenia erekcji to niemożność osiągnięcia lub/i utrzymania wzwodu, w skutek której nie możliwe jest odbycie satysfakcjonującego stosunku seksualnego. Stan ten może być jednorazowy, sporadyczny, ale też może utrzymywać się przez dłuższy okres czasu. W Polsce na zaburzenia erekcji cierpi ok. 1,5 miliona mężczyzn.

Zaburzenia erekcji mogą mieć różne przyczyny - począwszy od najzwyklejszych jak: zmęczenie, stres, stosowanie niektórych używek (alkohol, papierosy), aż do chorób jak: depresja, nadciśnienie, cukrzyca, otyłość. Odsetek mężczyzn zgłaszających tego typu problemy, rośnie proporcjonalne do wieku. I tak: wśród czterdziestolatków skarży się 30 % panów, a wśród siedemdziesięciolatków - aż 70 %.

Niestety, stosowanie niektórych leków (np. obniżających ciśnienie krwi, przeciwdepresyjnych, czy przeciwcukrzycowych) może nieść za sobą działanie niepożądane jakim jest zaburzenie erekcji. Jeżeli panowie zauważają u siebie taki problem, warto skonsultować się z lekarzem. Być może w takiej sytuacji zmiana leku, pomoże uniknąć w przyszłości tego niepożądanego efektu.

Jeżeli problem zaburzenia erekcji pojawia się sporadycznie, a jego powodem jest najprawdopodobniej stres, zmęczenie, przepracowanie warto sięgnąć po naturalne preparaty wzmacniające potencję.

Afrodyzjaki - czemu nie!

Od wieków poszukiwano sposobów na wzmocnienie męskiej potencji. W przeszłości stosowano niekiedy zaskakujące wręcz środki. Zalecano spożywanie eliksirów zawierających różnorakie zioła, sproszkowane rogi mitycznych jednorożców czy jądra zwierząt. Trudno wypowiadać się o skuteczności tamtych wzmacniaczy potencji.

Współcześnie wiemy nieco więcej o afrodyzjakach (bo tak należy nazwać naturalne substancje, działające pozytywnie na sferę życia seksualnego). Miano to noszą zarówno substancje działające na nasze zmysły - poprzez zapach, czy smak, jak i te które działając niejako od środka wywierają korzystny wpływ na wzrost popędu płciowego, erekcję, a nawet płodność.

Wiele osób może mieć wątpliwości czy stosowanie środków pochodzenia naturalnego ma szansę przynieść jakiś efekt. Odpowiadając na to zasadnicze pytanie: tak, afrodyzjaki, a wśród nich m.in. żeń-szeń, buzdyganek, damiana i inne mają potwierdzone badaniami działanie wzmacniające potencję. Do preparatów, które są stosowane jako wspomagacze potencji dodawane są często i inne pozytywnie działające na organizm substancje: np. minerały, antyoksydanty czy aminokwasy.

Jeśli decydujemy się na stosowanie afrodyzjaków warto sięgać po te, ze sprawdzonego źródła o działaniu potwierdzonym w fachowym piśmiennictwie, a nie tylko zapewnianym przez nieznanych nam użytkowników.

Natursteron - na męską potencję

Natursteron to preparat wspomagający męską potencję, wywierający pozytywny wpływ na płodność oraz łagodzący objawy andropauzy. Preparat ten ma złożony skład, dzięki czemu jego korzystne działanie jest wielokierunkowe.

Obecny w preparacie Natursteron buzdyganek ziemny, dodatnio wpływa na podniesienie poziomu testosteronu oraz na proces spermatogenezy (czyli tworzenia plemników). Zwiększa również ich żywotność.

Stosowanie buzdyganka poprawia erekcję, prawdopodobnie poprzez zwiększenie produkcji tlenku azotu. Na zwiększenie uwalniania tlenku azotu (kluczowego w utrzymaniu wzwodu) ma również wpływ aminokwas L-arginina, kolejny składnik Natursteronu. Arginina w organizmie ulega odpowiednim przekształceniom uwalniając tlenek azotu. Zawarty w preparacie glukonian cynku jest niezbędny dla produkcji plemników, a także zapobiega przerostowi prostaty.

Ponadto preparat zawiera resweratrol - antyoksydant pomagający zwalczyć wysoki poziom cholesterolu, jak również likwidować wolne rodniki - dzięki czemu spowalnia proces starzenia. Resweratrol wspomaga również zrzucanie zbędnych kilogramów.

Na koniec warto podkreślić: Natursteron nie zawiera hormonów. Jest naturalnym preparatem pochodzenia roślinnego.

Korzystne działanie Natursteronu mężczyźni uzyskają przyjmując go w ilości 2-4 kapsułek dziennie, najlepiej podczas posiłku. Kapsułki należy popijać wodą.

W czasie stosowania Natursteronu nie odnotowano doniesień o ewentualnych działaniach niepożądanych.

Skuteczność Natursteronu została potwierdzona odpowiednimi badaniami, o których na łamach przeglądu seksuologicznego pisze znany polski seksuolog prof. Zbigniew Lew-Starowicz.

Artykuł sponsorowany
Komentarze(0)

    Znaleziono również w


    Polecamy również


    Zobacz Także