Jesteś tutaj:

Popraw swój wzrok z Astaxin Vision

Długotrwała praca przed ekranem komputera, suche powietrze, wiatr, zanieczyszczenia - wszystko to może skutkować pogorszeniem wzroku. Jeżeli czujesz, że jakość Twojego widzenia obniżyła się, oczy są zaczerwienione i suche - poświęć chwilę swojego czasu i dowiedz się, jak poprawić kondycję wzroku.

Popraw swój wzrok z Astaxin Vision
Coraz więcej osób skarży się na pogorszenie wzroku. Problemy z oczami deklarują nie tylko osoby starsze, ale przede wszystkim młode. Tę plagę pogorszenia wzroku, możemy wiązać z jednej strony z otoczeniem, w którym przebywamy. Z drugiej zaś - z tak powszechnym spędzaniem wielu godzin przed monitorem komputera.
Co niekorzystnie wpływa na nasz wzrok?
 • Zanieczyszczenia powietrza - takie jak kurz, dym papierosowy czy pyły przemysłowe - bardzo silnie podrażniają oczy. Oko ma zdolność oczyszczania swojej powierzchni, dzięki tzw. filmowi łzowemu produkowanemu przez nasz narząd wzroku i rozprowadzanego w czasie mrugnięć powiek. Jednak ten mechanizm może zawieść, jeżeli dłuższy czas przebywamy w atmosferze zanieczyszczeń lub w pomieszczeniach o niedostatecznej wilgotności powietrza. Ochronna bariera filmu łzowego ulega osłabieniu, i powstaje dogodne środowisko do rozwoju mikroorganizmów, co niestety skutkuje rozwojem stanów zapalnych oczu.
 • Klimatyzowane pomieszczenia - klimatyzacja osusza powietrze, co niestety sprzyja wysychaniu oczu, ich podrażnieniu, zmęczeniu i rozwojowi stanów zapalnych. W zimie, kiedy niekoniecznie korzystamy z klimatyzacji, powietrze w domach czy mieszkaniach jest również niedostatecznie nawilżone, ze względu na ogrzewanie pomieszczeń.
 • Komputer - spędzanie wielu godzin przed komputerem, czy to w pracy czy w domu, odbija się, prędzej czy później, na jakości widzenia. Długotrwałe wpatrywanie się w ekran monitora skutkuje zmęczeniem i niedostatecznym nawilżeniem oczu, ich zaczerwienieniem, osłabieniu jakości widzenia, a u niektórych rozwojowi zespołu suchego oka. Po pewnym czasie oczy mają zmniejszona zdolność do akomodacji, czyli dostosowywania ostrości widzenia przy spoglądaniu na oddalone od siebie przedmioty. Pacjenci maja problem z szybkim skupianiem wzroku. Rozwija się astenopia, czyli zmęczenie oczu.
Myśląc o poprawie wzroku - zainwestuj w suplementy
Warto pomyśleć o zadbaniu o swój wzrok, jeżeli zaobserwowałeś u siebie:
 • zmęczenie oczu,
 • zaczerwienienie oczu,
 • pieczenie oczu,
 • łzawienie,
 • problemy z akomodacją wzroku.
Jest kilka sposobów poprawy jakości widzenia. Jednym z nich jest zmiana niekorzystnie wpływającego na wzrok otoczenia lub pracy. Co niewątpliwie należy do tych trudniejszych rozwiązań. Innym, jest regularne dbanie o tzw. higienę wzroku - wykonywanie odpowiednich ćwiczeń, robienie przerw w czasie pracy przed komputerem, zapewnianie sobie odpowiedniego oświetlenia. Dobrze jest też przyjmować odpowiednie witaminy i związki, które regularnie stosowane znacznie poprawiają komfort i jakość widzenia. Obecnie dostępne są preparaty (np. Astaxin Vision), zawierające odpowiednią kompozycję składników, które poprawiają wzrok.

Preparaty, których przeznaczeniem jest poprawa wzroku, w swoim składzie najczęściej zawierają:
 • witaminę E - rolą tej witaminy, jako silnego przeciwutleniacza jest ochrona drobnych naczyń krwionośnych oczu przed uszkadzającym działaniem wolnych rodników. Ponadto, witamina ta jest niezbędna do prawidłowego rozwoju siatkówki oka. Źródłem tej witaminy są tłuszcze - m. in. oleje roślinne np. słonecznikowy.
 • witaminę A - dobrym źródłem witaminy A jest wątroba i nabiał. Pochodne witaminy A wchodzą w skład tzw. purpury wzrokowej, która umożliwia widzenie o zmierzchu i przy słabym oświetleniu. Niedostateczna podaż tej witaminy, może skutkować tzw. "kurzą ślepotą".
 • beta-karoten czyli prowitamina A. Na co dzień beta-karoten dostarczamy sobie wraz z pożywieniem. Występuje w pomarańczowych warzywach i owocach, np. w marchewce. Jako silny antyoksydant, chroni również oko przed działaniem wolnych rodników. W organizmie jest przekształcany do witaminy A. Beta-karoten jest nazywany bezpieczną postacią witaminy A, ponieważ w przeciwieństwie do niej nie można jej przedawkować.
 • luteinę - to składnik pochodzenia roślinnego, który gromadząc się w części środkowej oka (tzw. plamce żółtej) tworzy naturalny żółty filtr świetlny, jak również chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. W pożywieniu luteina występuje m. in. w sałacie, brokułach, kapuście, czy szpinaku.
 • antocyjany - występują w owocach o ciemnym zabarwieniu - takich jak borówka czy winogrona. Ich główna, korzystna rola w organizmie to wzmacnianie naczyń krwionośnych, m. in. tych drobnych w gałce ocznej. Dzięki temu oko jest lepiej ukrwione, przez co lepiej odżywione. Antocyjany, tak jak i witamina A poprawiają jakość widzenia po zmroku.
 • astaksantynę - jest bardzo silnym antyoksydantem. Astaksantyna ze względu na swoje dobroczynne działanie na oczy, jest wyjątkową substancją. Dlatego warto poświęcić jej odrobinę więcej uwagi.
Wyjątkowe działanie astaksantyny dla zmęczonych oczu
Astaksantyna to naturalny związek należący do grupy tzw. barwników karotenoidowych. Jej naturalnym źródłem są drobne organizmy morskie wytwarzające ten barwnik - m.in. algi, niektóre małe skorupiaki. Astaksantyna znajduje się również w mięsie niektórych gatunków ryb (np. łososia, pstrąga), które żywiąc się wymienionymi organizmami akumulują barwnik astaksantynę, nadającą im charakterystyczne, czerwone zabarwienie. Astaksantyna to jeden z najsilniejszych antyoksydantów, co czyni ją niezwykle interesującym związkiem. Jej zdolność antyoksydacyjna, czyli zdolność do unieszkodliwiania wolnych rodników - bardzo reaktywnych cząstek uszkadzających struktury komórkowe i mogących przyczynić się do rozwoju groźnych chorób, w tym nowotworów, jest ogromna! Zdolności antyoksydacyjne astaksantyny są 10 razy większe od luteiny, 40 razy od beta-karotenu, 550 razy od witaminy E i aż 800 razy od koenzymu Q10!

Astaksantyna, jako antyoksydant działa na całe oko. W przeciwieństwie do innych przeciwutleniaczy, jej struktura pozwala na umiejscowienie się w błonach komórkowych komórek oka, co chroni ich delikatną strukturę przed działaniem wolnych rodników i uszkodzeniami. Ze względu na swoją niską masę cząsteczkową oraz unikalną strukturę, astaksantyna przekracza barierę krew - siatkówka. Zdecydowana większość antyoksydantów nie jest w stanie "przejść" tej bariery, przez co nie może oddziaływać na nasze oczy. Astaksantyna dodatkowo zwiększa przepływ krwi przez naczynia siatkówki, co umożliwia większy jej dopływ do ciała rzęskowego, dzięki czemu mięśnie rzęskowe są lepiej odżywione. Tym samym - poprawia się akomodacja oka. Astaksantyna działa również przeciwzapalnie, co zostało potwierdzone odpowiednimi badaniami naukowymi.

Innymi słowy - wielokierunkowe działania astaksantyny przyczyniają się do zmniejszenia zmęczenia oczu i poprawy komfortu widzenia.
Obecnie coraz mniej sięgamy po owoce morza, co znacząco ogranicza nasz naturalny dostęp do astaksantyny. Dla porównania - luteina, substancja również polecana na poprawę wzroku, jest powszechnie dostępna w naszym pokarmie. Zawierają ją warzywa i owoce - szpinak, kapusta, sałata, brokuły, pomarańcze, brzoskwinie, pomarańcze, gdyby wymienić tylko niektóre.

Chcąc zwiększyć podaż w diecie antyoksydanta astaksantyny, możemy sięgnąć po suplement diety: ASTAXIN VISION. Jest to nowość na rynku specyfików przeznaczonych dla osób pragnących poprawić komfort swojego widzenia, zawierająca cenny związek - astaksantynę, pochodzącą z mikroalg Haematococcus pluvialis.
Astaxin Vision - innowacyjny produkt na oczy
Astaxin Vision to preparat szczególnie wskazany dla osób cierpiących z powodu pogorszenia jakości widzenia, na skutek długotrwałej pracy przed monitorem. Z powodzeniem może być również stosowany przez osoby, niekoniecznie spędzające duże ilości czasu przed komputerem, ale z innych powodów cierpiące na:
 • przemęczenie wzroku,
 • zaczerwienienie oczu,
 • pieczenie i łzawienie oczu,
 • astenopię akomodacyjną.
Suplement diety Astaxin Vision, zawiera naturalne składniki i dotychczas nie wykazano żadnych działań niepożądanych stosowania tego preparatu.

Odpowiednio dobrane składniki Astaxin Vision:
 • chronią oko przed uszkadzającym działaniem wolnych rodników,
 • wzmacniają naczynia krwionośne, zwiększają przepływ krwi przez oko poprawiając tym samym odżywienie oka,
 • działają przeciwzapalnie
 • chronią oko przed szkodliwym działaniem promieniowania UV.

Dzięki współdziałaniu składników preparatu, po regularnym stosowaniu pacjenci odczuwają poprawę wzroku, oczy są mniej zmęczone oraz poprawia się zdolność akomodacyjna oka.
Podsumowując - Astaxin Vision to wyjątkowe i unikalne na rynku suplementów diety, połączenie 3 składników: astaksantyny, witaminy E oraz wyciągu z jagody. Współdziałanie wymienionych składników bardzo korzystnie wpływa na wzrok, przyczyniając się do jego poprawy i zwiększenia komfortu widzenia.

Jak należy stosować Astaxin Vision?
Zalecana dawka preparatu Astaxin Vision dla osoby dorosłej to 1 - 2 kapsułek dziennie, przyjmowanych w trakcie lub tuż po posiłku. Dla szybszej poprawy wzroku zaleca się przyjmować po 2 kapsułki preparatu dziennie.
Preparat nie jest zalecany dla kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Kiedy można spodziewać się efektów stosowania Astaxin Vision?
Niektórzy pacjenci donoszą o poprawie wzroku, już po kilku dniach stosowania preparatu. Inni - dopiero po upływie kilku tygodni. Efektów należy się spodziewać po upływie przy najmniej 4 tygodni regularnego stosowania preparatu.

Czy Astaxin Vision można przyjmować z innymi preparatami?
Tak, Astaxin Vision można przyjmować z innymi preparatami (również tabletkami antykoncepcyjnymi). Dla pewności zaleca się przynajmniej 2 godzinną przerwę pomiędzy przyjęciem Astaxin Vision, a innego preparatu.
Komentarze(0)

  Znaleziono również w


  Polecamy również


  Zobacz Także