Jesteś tutaj:

Krople zdrowia z oregano

Boli nas głowa – tabletka! Czujemy dreszcze i łamanie w kościach – tabletka! Kłopoty z żołądkiem – tabletka!... Stop, nie tędy droga. Instynktownie czujemy, że powinniśmy poszukać czegoś innego na rozmaite dolegliwości. Szczególnie, że aktualnie pojawiły się nowe, groźne dla życia i zdrowia zarazki, oporne nawet na znane leki. Co mogłoby skutecznie nam pomóc?

Krople zdrowia z oregano

Zdjęcie: Michael Lehet

Boli nas głowa – tabletka! Czujemy dreszcze i łamanie w kościach – tabletka! Kłopoty z żołądkiem – tabletka!... Stop, nie tędy droga. instynktownie czujemy, że powinniśmy poszukać czegoś innego na rozmaite dolegliwości. Szczególnie, że aktualnie pojawiły się nowe, groźne dla życia i zdrowia zarazki, oporne nawet na znane leki. Co mogłoby skutecznie nam pomóc?

Jako urodzony sceptyk ostrożnie podchodziłem do naturalnych metod leczenia. Jednak ostatnio od kilku miesięcy miałem wyjątkowo osłabioną odporność. Znowu zaczęło mnie nieznośnie boleć gardło. Prawie zaniemówiłem a jestem nauczycielem, więc głos jest niezbędny w mojej pracy, udałem się więc do mojej lekarki. Oprócz tradycyjnej porady, poleciła mi ona nowy, naturalny antybiotyk: olejek z oregano.

Wytłumaczyła, że zawiera on ponad 50 substancji wiruso - bakteriobójczych - jako, że substancje te są „nowe” dla zarazków i jest ich tak wiele, jest naprawdę duża szansa, że zadziała. A przy pana grzybicy nie ma się co zastanawiać. Zresztą mam już wielu pacjentów, którym ten olejek pomógł w poważnych problemach ze zdrowiem - powiedziała. Idąc do apteki, miałem mieszane uczucia. Wydam 50 zł, a jeśli to mi nie pomoże? Jednak gdy nie spróbuję, to samo mi nie minie. W aptece pani farmaceutka wyjaśniła mi: - „Istnieje wiele podgatunków oregano, różniących się wyglądem zewnętrznym i zawartością substancji aktywnych.
Oregasept H97, który jest taki skuteczny, jest wytworzony ze specjalnie wyselekcjonowanych odmian oregano. To esencja tego, co w tej roślinie najcenniejsze. Zresztą sama go biorę od kilku miesięcy i przeziębienia mnie omijają”. Podjąłem więc kurację. Moja żona nie ukrywała zdziwienia. Po niespełna tygodniu używania kropelek oregaseptu zacząłem znowu normalnie mówić. Wróciłem do szkoły.

Po kolejnym miesiącu stosowania kropelek oregaseptu badania wykazały, że po grzybicy nie ma nawet śladu. W rezultacie, nawet mój szef, dyrektor szkoły, był pod wrażeniem działania „mojego” olejku z oregano i zakupił go dla siebie i swojej rodziny. Zacząłem szukać więcej informacji o tym specyfiku. Okazało się, że olejek z oregano zalecał już w starożytności ojciec medycyny Hipokrates.Najnowsze badania naukowe przeprowadzone w wielu ośrodkach naukowych w USA i w Europie potwierdziły jego skuteczność i szeroki zakres zastosowania. Olejek ten pokonuje nawet bardzo oporne bakterie gronkowca. Polska lekarka, dr Danuta Broniarczyk-Pawłowska, stwierdziła: „Spośród wielu cennych właściwości oregano, na szczególne podkreślenie zasługuje działanie przeciwgrzybicze w stosunku do grzyba Candida lbicans”. Przeczytałem też w internecie na blogu o tej tematyce jak używać moich kropelek na różne problemy zdrowotne. Moja chrześnica pozbyła się dzięki tym niezwykłym kroplom Oregasept H97 uciążliwych zajadów i liszajów. Gdy ciocia dowiedziała się o jej wyleczeniu pokazała mi zagrzybiony język i zapytała mnie jak przeprowadzić kurację.

Powiedziałem cioci jak robić płukanki, no i minęły kłopoty. Od tej pory często pomagałem rodzinie i znajomym. Olejek pomógł w problemach z górnymi drogami oddechowymi, zatokami, częstymi przeziębieniami, żylakami, jęczmieniem, łupieżem, łuszczycą, wysypkami i łojotokiem. Kilkanaście kropli dziennie, rozcieńczonych w 1/3 szklanki wody, soku pomidorowego czy warzywnego, może pomóc odmienić nasze życie. A teraz, gdy nasila się działanie szczególnie niebezpiecznych i trudnych do zwalczenia bakterii i wirusów jest on znakomitym antyseptykiem,

a jego naturalna skuteczność może być dla nas bezcenna, zmniejszając ryzyko choroby i powikłań.

Stanisław Rodoń

nauczyciel
Komentarze(0)

    Znaleziono również w


    Polecamy również


    Zobacz Także